Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza durmadan giriş fail ve takip eden biriyseniz, örneğin 2 devir önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çkırmızıındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir kontrol de arkadaş, kardeş ya da hesabı takip eden yakınlarımızdan kontrol sağlamlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere takip ettiği kişileri gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler alelumum kullanıcı adınızı değnöbettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz naylon e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran naylon maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde durum kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Izlemeçi arttırmak için kullanılan web siteleri ya da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat alelumum Instagram temassı istediği için şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir can şifrenizi çsarmak için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, takipçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun için de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişâlâ farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Kesinlikle Geçmiş Cebinır?
Instagram hesabı çkırmızıınan ya da hacklenen kişiler için ne yazık ki çok bir küme seçenek bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok bir küme destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diye gerçekte sair kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Formül: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çkırmızıışın. Eğer şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi değnöbettirin ve hemen arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Formül: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tahmin şifreniz değnöbettiğinde veya kullanıcı adınız değnöbettiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değnöbettirirler. Instagram tarafından geldiğine emniyetli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değnöbettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değnöbettiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” ya da gâh “değnöbetikliği gelişememiş kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız amma alelumum saldırganlar e-posta adresini değnöbettirdiği için sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “güvenlik kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir