pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde zemin almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) oyun zarfında kızılışdataş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle oyun mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışdataş muktedir olmak midein oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kızılışdataş muktedir olmak o derece basitçe değildir. Çünkü bu anlayışlemler dolar kuru üzerinden muamelat mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein evet da oyunda daha ziyade tabanca gücü kadar hilelere esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini bölüm ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu daha elleme oynamanızı sağlamlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere zemin mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere de zemin mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular oyun içerisinde zemin düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Katakulli zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değanlayıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde zemin düz UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu midein mideine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok kontak gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta oyun mimarimcıları tarafından turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere izhar etmek midein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu düzenek hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak midein daima yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her hengâm bir gaye bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında zemin düz duvarların arkasını rüyet özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda zemin düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şaibe sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi canlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara lügat kadar görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur fethetmek yahut bir nesneyi nişan fethetmek medlulına gelirken Bot kelimesi, bir anlayışin kendiliğinden olarak mimarilması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir