MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca genel ağ sitesi üzerinden alakalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat fail kılgı günlük yüzlerce zaman dinlenerek mahal yanünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde dar dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak dar dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lügat ettiriyor. Eserin bu denli aktif olduğu bilindiği ciğerin kılgı ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut görmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lügat ettiren kılgı sahi görülmeye eder. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi ruzuşeb vüruttirilmekte ve kullanıma elan yakışır bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde özümleme edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Zaten kılgı marketlerden bakmış olduğunız mevsim uygulamanın puanının ve indirilme oranının ne denli yüce bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında sahi kırnak bir iş çıailep insanlara en eksiksiz şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir