Kurma.Website

İnsanların yasevimliıkları özel anılarını, ihtisas alanlarıyla önlarına çıhun yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda veya dolaysız olarak kişisel isteklerini tatmin buyurmak dâhilin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu sayfa için henüz detaylı bir şekilde veri görmek içiş blog nedir adlı tasarmı okuyabilirsiniz.

# çıbanlamadan önce çağ kaybetmemeniz yerine blog heveslimadan önce adlı tasarmı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu dahi bilmiyorum” diyenler dâhilin de blog kişi önerileri veya domain önerileri tasarm tam size nazaran.

Günümüzde blog konuları; kişilerin ihtisas alanları, inceleme yetenekleri kabilinden belirli bir lakinçta tasarlabileceği kabilinden; her sektörden veya her fikirden biraz toparlayarak da website tesis etmek mümkündür.

Doğrusu bir gün uygulayım bilimi dair veri sunulurken; başka gün, siyasetle alakalı paylaşımları blog dâhilğinize şayeste bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gün gitar çderç dair video ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir ahir gün akıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar çağımı Tuzakır?
Website yapmak 2022 tarihinden itibaren daha çok çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır veri ile sizinde blogacmak.com kabilinden bir siteniz kabil. Bu konuda henüz detaylı bir şekilde veri görmek dâhilin nite blog açılır tasarmı okumanızı öneririm.

blog yapmak çağ almaz
Zamanınızı takanak birlik şey domain adınızı ve tasar çizimınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda zati bir domain (yer adı) var ise o çağ ağırbaşlı anlamda teamüliniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun dâhiline okuyucunun sevilmiş olduğu tasarları kaydetmek, bu tasarlara özgün video ve resimler eklemek henüz uzun çağ alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale tasarp yayınlayanlar da var. Doğrusu bu süreyi ayarlamakta size kalmış esasta.

Ne Kadara Esrar Olur?
Bu teamüle başlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi yapmak dâhilin çok varlık harcayacak mıyım?” dır.

blog yapmak kaç varlık
Cevap “Iyi” Web sitesi yapmak dâhilin katiyen öyle etkili miktarlarda varlık harcamanıza ister nanay. Siteyi kendiniz hevesliacağınız dâhilin tasar çizim ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den süfliya bünyelmayan bu hizmetin esasta maliyeti 1 senelik $20-25.

Yalnızca domain ve hosting dâhilin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabilinden bir rakam tutacak. Doğrusu maaş sadece $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun dâhilin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere senelik 20-25 Dolar kabilinden bir rakama ati. Nasıl mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Neden?
Esasta bunun bir çok nedeni kabil, fakat en popülerleri:

Evden varlık edinim dâhilin site yapmak : Türkiye’de bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak varlık yenmek dâhilin web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak değil, kimiları bu olayı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten varlık edinim dair en uygun yöntemlerden biri site kurmak ve site heveslimaktır.
1 yol öğren 1000 yol yap : Bir posta blog nite açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu teamüli kendiniz dâhilin bir varlık edinim yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini söyleyiş buyurmak dâhilin : Yalnızca blog kaydetmek, kendi duygularını başkaları ile üleşmek dâhilin blog heveslianlarda var. Ayrıca bu zevat ara sıra öyle popüler oluyorlar ki on binlerce isim tarafından siteleri izlem ediliyor.
Varolan teamülinizi yetiştirmek dâhilin : Blogları kişisel ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları dâhilerikler ile çok henüz lüks kesime ulaşırlar.
Blogger geçmek dâhilin. “Blogger” kısaca blog sahibi kimse kelimesi son günlerde toplumsal medya mutavassıtlığı ile yayıldığından çok popüler bir kavram oldu. Bu zevat ara sıra hayatlarını ara sıra ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip adetda bir fanatik kitlesine iye olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu teamüllerden etkili reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yeterli gelmediyse site kurmak dâhilin 10 münasebet tasarma da bir bakın derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir