hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde birlik bir anonsör üzerinde, sunucunun bant makroliği ve fiziki gücüne bakarak okkalı skorda hosting çitndırılabilir, lügat gelimi averaj bir aile elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 tane linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve faik yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den okkalı hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör bant makroliği evet da seyrüsefer, şayet var ise yalıtım ücreti şayet talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşcevher rabıtlı olarak sizin hakkındalamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çhileışır durumda data centera teslim geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, aslında aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada birlik başkalık size ait bir sınır dahilinde bir den okkalı hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını misak bitiminde sunucunun size ait olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın averaj maliyetini ve buna rabıtlı olarak bant makroliği ve yalıtım ücretini ayrıca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Sanal Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtlı olarak sizin adınıza fiziki bir anonsör üzerinden kök paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız kök CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir